Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Ботев Пд/деца/-Оборище/деца/ 3-5

На 25.02.2017 г. , събота от 15.00 часа на стадиона в Коматево изиграха контролна среща детските формации на Ботев Пд и Оборище Панагюрище.Възпитаниците на треньора Пламен Славеев изиграха един отличен мач и се поздравиха с победа с резултат 5-3.
Срещата протече изключително интересно.Домакините първи поведоха в резултата с 1-0.Само две минути по – късно Иван Иванов след самостоятелен пробив възстанови равенството за 1-1.
В края на полувремето Ботев Пд поведе отново в резултата – 2-1.Полувремето завърши.при резултат 2-1 за Ботев Пд.
В началото на второто полувреме треньорът Пламен Славеев направи няколко смени и вътрешни рокади в състава.Това веднага даде ефект и Иван Иванов изравни резултата за 2-2.
Грешка в центъра на терена доведе до бърза контраатака за Ботев и резултатът стана 3-2.
След това настъпиха минутите на Ангел Ангелов.
3-3 Ангел Ангелов
3-4 Ангел Ангелов
Домакините се опитаха в края на мача да натиснат и изравнят резултата , но вместо това в добавеното време след перфектна контраатака Иван Иванов отбеляза третия си гол в мача и оформи крайния резултат : Ботев Пд – Оборище 3-5.
До започването на пролетния дял от първенството , възпитаниците на Пламен Славеев ще изиграят още една контрола срещу Марица Пд.