shopping-bag 0
Продукти : 0
Стойност : 0.00 лв.
Преглед на количката Поръчка

Контроли лято 2016

Контроли лято 2016

1-1

Славия — Оборище

3-0

Оборище — Витоша

1-0

ЦСКА - Оборище

3-0

Поморие — Оборище

3-0

Оборище — Ботев

0-1

Локомотив (ГО) - Оборище

0-0

Септември — Оборище

2-2

Оборище — Банско

1-3

Локомотив (Мз) — Оборище

1-0

Оборище — Добруджа

0-0

Дунав — Оборище 0-0

0-2

Оборище - Локомотив Пд

2-1

Оборище — Пирин

1-0

Верея — Оборище

2-2

ФК Оборище (вет) - ПФК Левски 1914 (вет)

1-1

Оборище — Ботев

2-0

Оборище — Спартак

2-0

Лудогорец II — Оборище

0-0

Оборище — Литекс II

0-0

Нефтохимик — Оборище

1-3

Оборище — Созопол

2-1

Оборище (Панагюрище) — Поморие

0-3

Ботев (Гълъбово) — Оборище (Панагюрище)

1-4

Загорец (Нова Загора) — Оборище (Панагюрище)

4-3

Оборище (Панагюрище) — Дунав (Русе)

1-3

Чико (Бяга) — Оборище (Панагюрище)

1-2

Евроколеж (Пловдив) — Оборище (Панагюрище)

0-1

Витоша (Бистрица) — Оборище (Панагюрище)

2-1

Балкан (Варвара) — Оборище (Панагюрище)

5-0

Локомотив Пловдив — Оборище (Панагюрище)

3-1

Ботев (Гълъбово) — Оборище (Панагюрище)

1-0

Оборище (Панагюрище) — Локомотив (Горна Оряховица)

2-1

Оборище (Панагюрище) — Септември (Симитли)

2-1

Банско — Оборище (Панагюрище)

1-0

Оборище (Панагюрище) — Локомотив (Мездра)

1-1

Оборище (Панагюрище) — Ботев (Гълъбово)

2-1

Добруджа (Добрич) — Оборище (Панагюрище)

0-1

Оборище (Панагюрище) — Дунав (Русе)

2-1

Пирин (Разлог) — Оборище (Панагюрище)

0-0

Оборище (Панагюрище) — Верея (Стара Загора)

2-0

Спартак Плевен — Оборище (Панагюрище)

0-2

Оборище (Панагюрище) — Лудогорец II (Разград)

4-1

Литекс II (Ловеч) — Оборище (Панагюрище)

1-2

Оборище (Панагюрище) — Нефтохимик (Бургас)

1-0

Созопол — Оборище (Панагюрище)

5-0

Ботев (Пд) - Оборище

1-0

Ботев (Гълъбово) — Оборище (Панагюрище)

0-1

Витоша (Бистрица) — Оборище (Панагюрище)

1-3

Оборище (Панагюрище) — Хебър 1918 Пазарджик

1-0

Черно море - Оборище

3-2

Оборище (Панагюрище) — Сливнишки герой

2-3

Марек (Дупница) — Оборище (Панагюрище)

4-1

Локомотив Пловдив — Оборище (Панагюрище)

1-1

Оборище (Панагюрище) — Марица (Пловдив)

1-0

Евроколеж (Пловдив) — Оборище (Панагюрище)

1-0

Гигант (Съединение) — Оборище (Панагюрище)

1-1

Оборище (Панагюрище) — Поморие (Поморие)

2-2

Локомотив 1929 (София) — Оборище (Панагюрище)

1-2

Оборище (Панагюрище) — Етър (Велико Търново)

2-1

Ботев (Враца) — Оборище (Панагюрище)

3-0

Локомотив 1929 (София) — Оборище (Панагюрище)

3-2

Оборище (Панагюрище) — Ботев (Гълъбово)

1-0

ЦСКА-София II — Оборище (Панагюрище)

2-0

Оборище (Панагюрище) — Локомотив (Горна Оряховица)

0-0

Оборище (Панагюрище) — Витоша (Бистрица)

2-0

Созопол — Оборище (Панагюрище)

0-3

Оборище (Панагюрище) — Царско село

3-0

Несебър — Оборище (Панагюрище)

6-0

Локомотив Пловдив — Оборище (Панагюрище)

1-3

Оборище (Панагюрище) — Банско

0-1

Левски (Карлово) — Оборище (Панагюрище)

3-0

Царско село — Оборище (Панагюрище)

2-0

Монтана — Оборище (Панагюрище)

2-1

Оборище (Панагюрище) — Лудогорец II (Разград)

2-1

Оборище (Панагюрище) — Спартак Плевен

1-0

Септември (София) — Оборище (Панагюрище)

5-1

Поморие (Поморие) — Оборище (Панагюрище)

2-1

Оборище (Панагюрище) — Локомотив 1929 (София)

1-2

Вихрен Сандански — Оборище (Панагюрище)

2-2

Беласица Претрич — Оборище (Панагюрище)

1-4

Оборище (Панагюрище) — Брегалница Шип

14:00

Оборище (Панагюрище) — Кариана Ерден

1-0

Спартак Плевен — Оборище (Панагюрище)

2-0

Царско село — Оборище (Панагюрище)

5-1

Ботев ( Пловдив) — Оборище (Панагюрище)

1-1

Оборище (Панагюрище) — Хебър 1918 Пазарджик

2-1

ЦСКА-София II — Оборище (Панагюрище)

0-0

Етър (Велико Търново) — Оборище (Панагюрище)

1-0

Оборище (Панагюрище) — Ботев (Враца)

1-0

Ботев (Гълъбово) — Оборище (Панагюрище)

3-1

Оборище (Панагюрище) — ЦСКА-София II

1-0

Берое — Оборище (Панагюрище)

2-0

Витоша (Бистрица) — Оборище (Панагюрище)

2-0

Оборище (Панагюрище) — Созопол

3-0

Царско село — Оборище (Панагюрище)

17:00

Оборище (Панагюрище) — Несебър

17:00

Банско — Оборище (Панагюрище)

18:00

Оборище (Панагюрище) — Левски (Карлово)

18:00

Лудогорец II (Разград) — Оборище (Панагюрище)

18:00

Спартак Плевен — Оборище (Панагюрище)

18:00

Оборище (Панагюрище) — Септември (София)