Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Добруджа излъга Оборище

Отборът на „Добруджа “ победи “ Оборище “ с 2-1 и спечели така нужните му три точки в борбата за оцеляване в „Б“ професионална група. Двата отбора изиграха едно много интересно и динамично първо полувреме , в което 400- те зрители на стадион „Дружба“ в град Добрич видяха общо три попадения в двете врати .След грешка в отбраната на „войводите“ домакините поведоха с 1-0 в шестата минута на мача чрез Николай Минков. Футболистите на “ Оборище“ изравниха в 20-та минута с гол на голмайстора на отбора Иван Колев .След изравнителното попадение те притиснаха съперника си и само две минути по- късно Владимир Бахъров излезе сам срещу вратаря на домакините Банков , който успя да отрази удара .Малко по-късно Иван Колев стреля и когато всички виждаха вече топката в мрежата ,тя се отби в страничната греда и се върна в игралното поле.Така вместо да направят пълен обрат в мача , футболистите на “ Оборище“ допуснаха след една бърза контраатака домакините да поведат отново в резултата с гол на Георги Станчев в 30-тата минута .През второто полувреме на мача основно действащо лице стана главният съдия Александър Костадинов и на всички стана ясно , че „войводите“ нямат шанс за нещо повече от почетна загуба.Върхът на безобразието беше измислената дузпа в 76-та минута , пропусната от капитана на домакините Кр.Димитров.Циркът продължи в добавеното време от само две минути , в което не се игра футбол – просто домакините получиха един жълт картон и извършиха една смяна .Така мачът завърши с победа 2-1 за Добруджа.Въпреки загубата „Оборище“ запази четвъртото място в класирането – като е на две точки от третия – „Локомотив“ ГО. Състав на „Оборище“ : Ивайло Яначков ,Ивайло Димитров , Мартин Димов , Петър Альошев ,Иван Иванов ,Христо Стамов/69-Андрю Мусунгу/,Никола Иванов /к/,Калоян Цветков /27 мин- ж.к./,Елидиано Маркес /54-Антонио Цанков/ ,Владимир Бахъров /59 мин- ж.к.,66-Шабан Османов /,Иван Колев. Състав на „Добруджа“ :Банков/91- ж.к./ , Айтов , Узунов /91- Митев/,Станчев,Граматиков,Ничев ,Кр.Димитров/к/,Петков /77- Йовчев /, Минков /72- Стефан Иванов /Сталев , Християн Казаков Главен съдия : Александър Костадинов Помощници :Димитър Стоилов и Владимир Велев Четвърти съдия :Димитър Желязков Съдийски наблюдател : Красимир Василев Делегат : В.Трифонов стадион „Дружба“ град Добрич , 400 зрители