Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

ФК“Оборище“ победи като гост „Локомотив“ Мездра с 3-1

В VI кръг на „Б“ група ФК“Оборище“ победи като гост отбора на  „Локомотив 2012“  Мездра  с 3-1. „Железничарите“ започнаха по-добре и в 10-та мин. Тодор Чаворски вкара за 1:0 след асистенция на Георги Стоичков. Още в следващата атака Иван Иванов проби и центрира към Григор Долапчиев, който пропусна да изравни. Шанс нямаше и Георги Нетов. В 20-та мин. Иван Мишев пропиля чудесна възможност да реши мача в полза на „Локо“, а в 45-та мин. Петър Димитров имаше малшанса да нацели десния стълб. В добавеното време на първата част Христо Гоговски бе точен за 1:1 след асистенция на видинчанина Калоян Цветков-Къро.

Заради фрапантен пропуск на Петър Димитров на празна врата в 54-та мин. мездренчани не можаха да излезат отново напред в резултата. „Оборище“ поведе в 57-та мин. след страхотен гол на Ели Маркес с шут от границата на пеналта. Последваха силни минути за домакините, но Георги Какалов на два пъти не бе точен. При единия от опитите му топката облиза страничния стълб. От удобна позиция пропусна и Петър Димитров в 81-та мин. В продължението на мача резервата Иван Колев се възползва от подаване на Георги Нетов и оформи крайното 1:3.

За „Локомотив“ /Мз/ ритаха: Иван Иванов, Николай Христозов, Петър Василев, Кирил Георгиев /79 Александър Михайлов/, Георги Павлов, Ивайло Цветанов /56 Георги Какалов/, Николай Ганчев, Георги Стоичков /61 Денил Селимински/, Иван Мишев, Тодор Чаворски и Петър Димитров.

За „Оборище“ играха: Ивайло Яначков, Иван Иванов, Петър Альошев, Мартин Димов, Ахмед Адемов /Ивайло Димитров/, Никола Иванов, Ели Маркес, Калоян Цветков, Христо Гоговски /Владимир Бахъров/, Георги Нетов и Григор Долапчиев /Иван Колев/.