Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Футболист на ФК“Оборище“ с отлични изяви за младежкия национален отбор

Младият нападател и голмайстор на ФК“Оборище“ Иван Колев показа добра игра и се отчете с две асистенци за два от трите гола , които младежкият национален отбор на България до 21 години отбеляза в контролите срещу Ботев Пд и мъжкия национален отбор.Селекционерът на младежите Антони Здравков даде равен шанс на всички повикани от него 22 футболисти на тренировъчния лагер в Брестник. В мача срещу Ботев Пд Иван Колев игра през цялото второ полувреме и асистира с глава в 48-та минута на Владислав Мисяк за втория гол .Мачът се игра на стадиона в Коматево и завърши с резултат 2-0 за младежите.В мача срещу „батковците“ от мъжкия национален отбор ,който се игра на базата на националите в Правец , Иван Колев игра през цялото първо полувреме и подаде за гола на Василев , с който младежите поведоха в 13-та минута с 1-0.Крайният резултат от този мач е България -България U21 1-1. Състав на България U21: 1.Китанов (к), 19. А. Василев (46 – 22. Мисяк), 17.Велковски (46 – 8. Семерджиев), 7. Ненов (46 – 15. Стоев), 3. Хубчев (46 – 2.Хаджиев), 13.Велков (46 – 5. Чорбаджийски), 6.Попадийн (46 – 18. Стамов), 4. Орачев (46 – 20. Марин), 11. И. Колев (46 – 9. Ахмедов), 10. Расим (46 – 14. Камберов), 21. Траянов (46 – 16. Витанов)

Селекционер: Антони Здравков

България „А“: Вл. Стоянов (46- 12.Макенджиев), 3. Ал. Александров (46-5.Котев), 6. Й. Минев, 16. Иво Иванов (46-14.Асен Георгиев), 4.Венков (46-2.Станчев), 7. М.Александров (46-9.Карачанаков), 21. Р. Цонев (46-15.Гамаков), 19. Вутов (46-11.Генов), 8. Н. Димитров, 10.Балтанов (46-22.Велев), 23.Иса.

Селекционер: Ивайло Петев

Съдия: Стефан Апостолов

Асистенти: Георги Тодоров, Драган Стойков. Снимки от мача може да видите тук ; Фотогалерия България-България U21 ВИДЕО :България – България (U21) 1:1 ВИДЕО Ботев Пд – България U21 0-2