Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Локомотив Пд прегази Оборище с 5-0

Локомотив (Пд) победи с 5:0  Оборище (Панагюрище) в  контролата между двата тима, която се игра на стадиона в пловдивския парк „Лаута“. Преди началото на мача официално бе представен пред привържениците  отбора  на Локомотив (Пд). Феновете му приветстваха с възгласи, факли и бомби своите любимци при представянето на 26-те футболисти на „чернобелите“  за пролетния полусезон. Контузеният Димо Бакалов се появи с патерици и обра овациите на феновете. Преди двубоя присъстващите на стадиона близо 500 зрители почетоха паметта на починалия легендарен български футболист Трифон Иванов с едноминутно мълчание.Първото голово положение в мача се откри пред футболистите на „Оборище“.В 4-тата минута Шаби Османов открадна една топка и изскочи сам срещу вратаря на домакините , но не успя да го преодолее . В 12-ата минута Мартин Камбуров откри резултата от спорна дузпа, отсъдена за игра с ръка пред голлинията на  Мурад Ибраим , който получи и червен картон.На негово място в игра влезе Петър Альошев.В  31-та минута Мартин  Камбуров бе точен за втори път за 2:0, след като се възползва от ново неразбирателство между защитниците и вратаря Сайков.При тази ситуация Мартин Димов се контузи и беше заменен от Ангел Парпулов . Надмощието на „смърфовете“ продължи и през второто полувреме. Дани Кики покачи на 3:0 в 55-ата минута след разбъркване след корнер, а след три минути отново той се разписа за 4:0 след пробив и пас на левия бек Крум Стоянов. Емил Гъргоров фиксира крайното 5:0 в полза на Локомотив (Пд) с попадението си в 87-ата минута.            Състав на ФК “ Оборище“ за контролата с Локо Пд : Ивайло Сайков , Мурад Ибраим,Мартин Димов, Иван Иванов,Антонио Цанков ,Ивайло Димитров,Никола Иванов /к/,Елидиано Маркес,Шабан Османов ,Владимир Бахъров,Георги Нетов , в игра също така се появиха Петър Альошев,Ангел Парпулов, Ивайло Яначков , Камал Раби, Християн Василев,Стойно Солаков

Локомотив (Пд): Александър Витанов, Пламен Крумов, Александър Тунчев, Кирил Котев, Крум Стоянов, Стефан Велев, Мартин Райнов, Бирсент Карагарен, Димитър Велковски, Мартин Камбуров, Емил Гъргоров ( Ясин Ел Харуби, Дани Кики, Мартин Кавдански, Стефан Йефтовски, Пауло Серджо, Георги Чуколов, Християн Попов,  Георги Вълчев, Ванчо Траянов, Айкут Янъков)

Голмайстори : Мартин Камбуров /12,31/, Дани Кики/55,58/,Емил Гъргоров/87/.