Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Нулево реми между Нефтохимик и Оборище

Нефтохимик и Оборище (Панагюрище) завършиха 0:0 в двубой от 14-ия кръг на Б група,с което Оборище спря победната серия на Нефтохимик.Двата отбора изиграха един оспорван мач , изпълнен с много единоборства и битка по целия терен , а така също и оцветен с много картони от главния съдия Ангел Баялцалиев .
Първото полувреме премина без много голови положения и пред двете врати. Панагюрци стояха доста добре на терена ,Треньорът Танчо Калпаков беше направил някои промени в състава спрямо предишните двубои, като беше наситил централната зона на терена с повече халфове.Чисто острие в предни позиции беше само Григор Долапчиев , чийто удар през първото полувреме беше спасен със сетни усилия от опитния вратар на Нефтохимик Й.Господинов .Ели Маркес също стреля безуспешно от пряк свободен удар Минута преди почивката Симеон Мечев от домакините стреля към вратата на Оборище , но вратарят Яначков с вещина спаси.Два жълти картона получиха футболистите на “Оборище” през първото полувреме – Н. Иванов – Шейха и Хр. Гоговски.Старши треньорът на домакините Диян Петков пък беше отстранен в 38-та минута за отправени реплики и трябваше да догледа мача от трибуните.През второто полувреме на мястото на Мартин Василев в игра за Оборище се появи лекувалият дълго време контузия опитен футболист Мурад Ибраим .Григор Долапчиев получи жълт картон за фаул в атака срещу вратаря на домакините Йордан Господинов.Влади Бахъров се появи в игра в 57-та минута на мястото на Гоговски и в 63-а минута стреля опасно , но Господинов спаси.В 70-та Окечукво смени Долапчиев .Битката по целия терен продължи , като и двата отбора не се примиряваха с равния резултат .За съжаление обаче капитанът на „Оборище“ Н.Иванов получи в 79-а минута втори жълт и съответно червен картон .Оттам до края на мача „войводите“ трябваше да се бранят .В 86-а минута удар на Борисов от домакините срещна страничната греда , но преди това беше отсъден фаул срещу вратаря Яначков.В края на срещата той също получи жълт картон за бавене на играта.Така дойде и крайният гъдийски сигнал – Нефтохимик- Оборище 0-0. Състав на Нефтохимик :Господинов ,Кижев(79-Неделчев),Ст.Жеков,Т. Трифонов ,Гочев , Мечев , Хаджиев,Георгиев (61-Баев),Цачев,(65-Дрянов),Борисов ,Любенов Състав на Оборище :Яначков,Ив.Димитров,Димов,Ив.Иванов,Альошев,Н.Иванов,Цветков,М.Василев(46-М.Ибраим),Маркес,Гоговски(56-Бахъров),Долапчиев(70-Окечукво) Главен съдия ; Ангел Баялцалиев Помощници :Б.Главински , Юл.Тодоров 4-ти съдия: В.Станчев Съдийски наблюдател :Т.Костовски Делегат Н.Желев ЖК:Трифонов , Цачев от Нефтохимик ,Василев, Гоговски ,И.Иванов,Н.Иванов,Долапчиев,Яначков от Оборище ЧК:38 мин-Димитър Петков-треньор на Нефтохимик ,79 мин-Н.Иванов от Оборище Стадион“Лазур“ 500 зрители