Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище победи Чико Бяга с 3-1

Пред 350-400 зрители и прекрасни условия на стадион „Спартак Арена“ в село Калугерово ФК“Оборище” записа третата си поредна победа в контролите . Възпитаниците на Танчо Калпаков се наложиха с 3:1 над третодивизионния “Чико” Бяга. През първото полувреме “Оборище” поведе с гол на Ели Маркес в 23-та минута, който удари и греда в началото на мача. Същото стори и Владимир Бахъров. Бахъров оправи мерника си през втората част и отбеляза попадение в 51-а минута. Третият гол беше дело на Николай Кузманов в 83-та минута . Стартовият състав на “Оборище” бе:
Кръстьо Кръстев, Ивайло Димитров,Мартин Димов, Ангел Парпулов, Иван Иванов ,Калоян Цветков ,Шабан Османов ,Елидиано Маркес, Владимир Бахъров, Заприн Голачки , Константин Атанасов