Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище победи дубъла на ЦСКА с 3-1

Оборище победи дублиращия отбор на ЦСКА с 3-1.Още в началото на мача „воеводите“ притиснаха гостите и отбелязаха попадение , което не беше зачетено поради маркирана засада В осмата минута Георги Нетов беше покосен в наказателното поле на гостите и Владимир Айтов вкара отсъдената дузпа за 1-0. Гостите изравниха в 41 минута също от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Раиф Мурадов и реализирана от Красимир Станоев.На почивката двата отбора се оттеглиха при равен резултат : 1-1.
На полувремето Емил Велев направи две смени в отбора на Оборище.На мястото на Карамфилов и Димитров влязоха Читаков и Алексиев.
В 57 минута за спъване на Щерев беше отсъдена втора дузпа в полза на Оборище .Владимир Айтов я вкара и резултатът стана 2-1.След няколко минути Свилен Щерев асистира на Георги Стефанов , който отбеляза третия гол и внесе успокоение в редиците на панагюрци.
Като трета смяна за Оборище в игра влезна Ели Маркес , който замени Георги Нетов.
Оборище – ЦСКА-София 2 3-1(1-1)