Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище победи Евроколеж с 2-1

Оборище (Панагюрище) победи с 2-1 Евроколеж(Пловдив) в контролна среща, играна на стадиона в село Царимир. Проверката бе четвърта за момчетата на Танчо Калпаков по време на зимния подготвителен период, в която те постигнаха четвърта поредна победа За контролата с Евроколеж ФК“ Оборище“ излезе на терена в състав : Кръстьо Кръстев, Заприн Голачки, Ангел Парпулов , Ивайло Димитров, Иван Иванов, Никола Иванов /к/ , Калоян Цветков, Владимир Бахъров, Янко Ангелов , Росен Колев, Шабан Османов.

“Колежани” откриха резултата в днешната среща още в петата минута, а автор на попадението стана Станимир Ковачев – 1:0. Отборът на Оборище (Панагюрище) отговори бързо на попадението на Евроколеж. В деветата минута капитанът на отбора Никола Иванов- Шейха центрира от корнер и Янко Ангелов с прецизен удар с глава изравни резултата – 1:1. В 32-ата минута “ войводите“ успяха да осъществят пълен обрат в двубоя след ново изпълнение на корнер, при което Ангел Парпулов с глава оплете топката в мрежата на “колежани” – 1:2.

През втората част в двата състава бяха извършени редица смени и ново попадение не падна.Nа мястото на Никола Иванов – Шейха влезе Георги Нетов, Стойно Солаков замени Янко Ангелов. Любопитен момент през вторите 45 минути беше появата на терена на изпълнителния директор на ФК“Оборище“ Георги Славчев , който замени Шабан Османов в 70-тата минута и заигра като централен нападател.

Следващата контролна среща на ФК“ Оборище“ ще бъде срещу състава на Витоша ( Бистрица), а двубоят е насрочен за събота 13.00 часа в комплекс „Царско село“в София..