Single Blog Title

This is a single blog caption

„Оборище“ победи „Спартак“ Плевен с 2-0

„Оборище“ надигра „Спартак“ /Плевен/

Отборът на „Оборище” /Панагюрище/ взе трите точки в домакински мач от 11-тия кръг на родната „Б” група срещу „Спартак” /Плевен/. Двата отбора направиха интересен двубой на стадион „Орчо войвода”. Мачът започна с бързо темпо, което продължи до края на срещата. Отборът на „Оборище” владееше повече топката и направи по-чистите положения в този мач. Точните попадения за панагюрския тим отбелязаха Иван Колев който откри резултата в 24-ата минута, и Ели Маркес, който оформи крайното 2:0 в 83-та минута. Няколко по-груби сблъсъци бяха наказани от главния арбитър Рюстем Карагарен не само с жълти картони, а и с червен. Такъв получи в самото начало на второто полувреме Пламен Илиев от „Спартак” /Плевен/.
„Оборище“ (Панагюрище) игра в следния състав: 1. Ивайло Яначков, 2. Петър Альошев, 3. Мартин Димов, 4. Иван Иванов, 5. Мартин Василев, 8. Иван Колев, 11. Георги Нетов (62 м. – 7. Владимир Каптиев/77 м. – 15. Обаси Окечукво), 13. Никола Иванов (капитан), 17. Ивайло Димитров, 18. Владимир Бахъров (72 м. – 10 Христо Гоговски), 23. Ели Маркес.
Резерви: 12. Ивайло Сайков, 22. Ангел Парпулов, 6. Ахмед Адемов, 9. Григор Долапчиев.Три смени направи старши треньорът на „Оборище” Танчо Калпаков през второто полувреме – Владимир Каптиев замени Георги Нетов, Христо Гоговски влезе на мястото на Владимир Бахъров, Обаси Окечукво замени КаптиевСлед днешната победа панагюрският тим се нареди на третото място в групата с актив от 21 точки, но с мач повече от петия и шестия – „Локомотив” /ГО/ и „Ботев” /Гълъбово/, които ще изиграят мачовете от настоящия кръг на 19 октомври . Състав на „Спартак“ (Плевен): 1. Димитър Пантев, 12. Пламен Тенев, 18. Жюлиен Бенков (51 м. – 11. Христо Кирев), 3. Стенислав Георгиев, 4. Георги Пейчев, 15. Тихомир Тодоров (капитан), 7. Пламен Илиев, 16. Иван Дянков, 9. Стефан Христов, 8. Богомил Христов (74 м. – 14. Преслав Антонов), 6. Антони Иванов.Резерви: 94. Марин Орлинов, 2. Николай Ботев, 5. Живко Господинов.
Главен съдия – Рюстем Карагарен (Асеновград)