Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище победи Витоша Бистрица с 1-0

“Оборище” постигна петата си поредна победа в предсезонните контроли днес. На терена в комплекса “Царско село” възпитаниците на Танчо Калпаков победиха с 1:0 отбора на “Витоша” Бистрица. Голът във вратата на бившите си съотборници отбеляза Владимир Бахъров още в 15-ата минута. В 41-та Шабан Османов беше спънат в наказателното поле , но пропусна да отбележи отсъдената дузпа. През втората част на терена се появиха Георги Нетов,Ангел Парпулов,Антонио Цанков,Стойно Солаков и Николай Кузманов. В 77-та минута бе отстранен от игра Ивайло Димитров – Шведа, но той бе заменен от Солаков, каквито са неписаните правила в контролните мачове. Ето и стартовия състав на “Оборище”:
Ивайло Яначков , Петър Альошев, Мартин Димов , Иван Иванов , Ивайло Димитров,Никола Иванов ,Калоян Цветков,Янко Ангелов , Елидиано Маркес, Шабан Османов , Владимир Бахъров .