Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище победи Загорец с 4-1 в първата си контрола за 2016 година

Отборът на Оборище( Панагюрище) победи с 4-1 Загорец (Нова Загора)  в първата си предсезонна контрола. Момчетата на Танчо Калпаков се изправиха срещу участника в Югоизточната В група Загорец(Нова Загора), а срещата се изигра на отлично подготвения терен на базата на Ботев Пд в Коматево.Съставът на Оборище от първото полувреме беше следният : Ивайло Сайков,Ивайло Димитров ,Мартин Димов, Мурад Ибраим ,Иван Иванов ,Янко Ангелов , Шабан Османов , Елидиано Маркес , Константин Атанасов , Борис Малев, Николай Кузманов

Ели Маркес откри резултата в полза на Оборище. Малко по-късно обаче отборът на Загорец спечели дузпа чрез Ивайло Петров  , която бе реализирана точно от него  и новозагорци изравниха –  1:1. Оборище успя отново да поведе в резултата в края на полувремето след попадение на голмайстора на отбора Иван Колев – 2-1.Иван Колев замени Борис Малев , който напусна терена със съмнения за тежка контузия .

През втората част в игра за Оборище влязоха Кръстьо Кръстев, Петър Альошев , Ангел Парпулов,Калоян Цветков, Никола Иванов, Владимир Бахъров,Християн Василев,Стойно Солаков .От игралите през първото полувреме на терена останаха само Мурад Ибраим и Иван Колев.В игра не успя да се включи Росен Колев , който се контузи на загрявката .В резултат на това Оборище (Панагюрище) реализира нови две попадения. Иван Колев се разписа за втори път и покачи на 3:1, а малко след това Християн Василев оформи крайното – 4:1

След мача треньорът  Танчо Калпаков заяви -„Убедителна победа , но можем много повече “  .Спази стила си да не дава персонални оценки и сподели притесненията си за контузията на Борис Малев .

“Днес видях, както добри, така и някои лоши неща на терена. Определено съм по-доволен от първото полувреме, когато се представихме по-силно. Днес отсъстваха част от момчетата, които имаха ангажименти. Много полезна проверка за нас”, коментира след срещата старши-треньорът на Загорец Мирослав Миндев.