Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище пречупи Пирин Разлог

Двубоят Оборище – Пирин Разлог протече драматично ,като футболистите на ФК“ Оборище“ показаха завиден характер и воля за победа и успяха да победят коравия си съперник, въпреки негативното развитие на двубоя.Гостите от Разлог се адаптираха в началото на мача по- бързо към.тежкия терен и лошото време.В 29-а минута капитанът на гостите Николай Димиров стреля опасно, но Яначков беше на мястото си и спаси удара.В 33 -а минута жълт картон получи Милен Лефтеров от състава на „Пирин“.След  сравнително равностойно първо полувреме полувреме, в което може да отбележим и една греда в полза на гостите,отборите се оттеглиха на почивката при резултат  0:0.През второто полувреме в 50 – а минута удар на Долапчиев мина над вратата на гостите.В 55 -а минута голмайсторът на отбора  Иван Колев замени Григор Долапчиев .В 56 -а минута  влезлият  като смяна  Виктор Шишков от „Пирин“ Разлог получи жълт картон.В 58 – а минута и  Николай Хаджиниколов от гостите беше официално предупреден.В 60- а  минута нападателят на гостите Виктор Шишков откри резултата с удар в долния ляв ъгъл на вратата пазена от Яначков.В 63 – а минута  жълт картон получи и  Калоян Цветков от „Оборище“.В 65-а  минута  Петър Альошев замени Обаси Окечукво.В 74 – а минута  гостите от Разлог останаха с 10 души на терена заради  втори жълт , съответно червен картон на Виктор Шишков , получен за спъване на Иван Колев.“Войводите“ се вдигнаха на щурм .Влезлият като смяна на Калоян Цветков –  Владимир Бахъров тресна напречната греда на гостите,  а капитанът Никола Иванов пропусна при добавката..В 84 – а минута след изпълнение на корнер Мартин Димов отбеляза изравнителното попадение за „Оборище“ – 1:1.С наближаването на края на мача дойде и минутата на Иван Колев – в 88- а минута той бе точен за 2:1.След три минутно продължение на втората част съдията Буров свири край на мача.Оборище победи с 2-1  , спечели нови три точки и запази третото място в класирането на “ Б“  професионална група.Вярната публика на отбора изпадна в еуфория , а  тарторите на агитката обещаха , че ще осигурят внушителна подкрепа за гостуването на ФК“ Оборище“ в Стара Загора срещу отбора на “ Верея“ следващата събота.      Състав на „Оборище“ (Панагюрище): 1. Ивайло Яначков, 3. Мартин Димов, 4. Иван Иванов, 5. Мартин Василев, 17. Ивайло Димитров, 13. Никола Иванов (капитан), 16. Калоян Цветков, 23. Ели Маркес, 9. Григор Долапчиев, 11. Георги Нетов, 15. Обаси Окечукво.

Резерви: 12. Ивайло Сайков, 22. Ангел Парпулов, 18. Владимир Бахъров, 6. Ахмед Адемов, 8. Иван Колев, 2. Петър Альошев, 10. Христо Гоговски.

Състав на „Пирин“ (Разлог): 32. Петър Дебърлиев, 14. Георги Калоянов, 4. Джейхан Зайденов, 8. Димитър Руйчев, 5. Евгени Тунтев, 6. Красимир Друнчилов, 10. Мартин Газиев, 11. Милен Лефтеров, 21. Николай Димитров (капитан), 16. Петър Лазаров, 19. Димитър Димитров.

Резерви: 12. Марио Атанасов, 20. Благой Родов, 9. Виктор Шишков, 77. Йордан Юруков, 18. Любомир Христов, 13. Николай Раданов, 7. Николай Хаджиниколов.