Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище с трудна победа срещу Локомотив Мездра

ФК“Оборище“ постигна трудна , но за сметка на това сладка победа срещу отбора на Локомотив Мездра.Гостите показаха , че са много по-силен отбор от този през есента и вероятно ще успеят в борбата си за оцеляване в групата .Първото полувреме завърши при резултат 0-0 .През втората част треньорският щаб на войводите подсили атаката на отбора , като в 58-та минута замени Нетов и Бахъров с Антонио Цанков и Илиан Христов.В отбора на Локомотив пък Никола Яначков замени поуморилият се Колибали .Яначков успя само за пет минути да си заработи два жълти картона в 64 и 69 минута и по този начин остави съотборниците си да доиграят мача с човек по-малко на терена .В 75-тата минута Антонио Цанков с уникален самостоятелен рейд разпиля защитата на гостите и откри резултата – 1-0.Пет минути по-късно в игра влезе опитният Мартин Димов , който замени Иван Колев и за войводите не представляваше трудност да задържат резултата , който напълно ги удовлетворяваше .Така със спечелените три точки ФК“Оборище“ е с актив от 38 точки и е само на точка от третия в класирането -Локомотив ГО.Състав на „Оборище“: Ивайло Яначков , Петър Альошев , Христо Стамов , Иван Иванов , Ивайло Димитров , Никола Иванов/к/ ,Калоян Цветков , Елидиано Маркес , Георги Нетов/58-Антонио Цанков/ , Владимир Бахъров /58 – Илиан Христов , 61 мин. ж.к./ , Иван Колев / 82-Мартин Димов / . Състав на Локомотив Мездра :Николай Кръстев , Емил Петров , Георги Георгиев ,Мартин Митов , Евгени Тунтев , Майкъл Тевия , Абдууали Колибали/58-Никола Яначков, 64 мин-ж.к. , 69 мин- ч.к./ ,Антонио Хаджииванов /86 минута ж.к./ ,Любоа Арсен / 68 минута ж.к., 73 мин-Златко Бонев / ,Влади Златинов /80 мин-Любомир Христов/ ,Петър Златинов Главен съдия на мача беше Димитър Желязков с помощници Мариян Хараланов и Теодор Петров.Четвърти съдия – Цанко Миндалов , съдийски наблюдател Николай Рангелов.Стадион “ Орчо войвода“ , 600 зрители.