shopping-bag 0
Продукти : 0
Стойност : 0.00 лв.
Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

„Оборище” стартира новия сезон с домакински мач

Жребият за предстоящия сезон във Втора професионална лига беше изтеглен днес, 29 юли, в зала „Родина“ на стадион „Васил Левски“.

В състава на Втора професионална влизат 16 отбора: Поморие, Оборище (Панагюрище), Созопол, Банско, Ботев (Гълъбово), Септември Сф, Лудогорец 2 , ЦСКА.-София 2,Етър (Велико Търново) , Несебър,Локомотив (София),Витоша Бистрица,Ботев (Враца),Царско село, Спартак (Плевен), Левски (Карлово).

Първенството на Втора професионална лига ще започне на 6 август. В първи кръг „Оборище” ще приеме „Поморие”. Мачът ще се играе на стадион „Орчо Войвода” в Панагюрище.

Пълната програма за есенния  полусезон:

I кръг

6 август 2016, събота:
Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Созопол (Созопол) – ЦСКА II (София) –
Царско село 2015 (София) – Ботев (Гълъбово) –
Несебър (Несебър) – Ботев (Враца) –
Банско (Банско) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Левски (Карлово) – Локомотив 1929 (София) –
Оборище (Панагюрище) – Поморие (Поморие) – 
Спартак Плевен (Плевен) – Септември (София) –

II кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (София) –
Поморие (Поморие) – Спартак Плевен (Плевен) –
Локомотив 1929 (София) – Оборище (Панагюрище) – 
Етър В.Търново (Велико Търново) – Левски (Карлово) –
Ботев (Враца) – Банско (Банско) –
Ботев (Гълъбово) – Несебър (Несебър) –
ЦСКА II (София) – Царско село 2015 (София) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Созопол (Созопол) –

III кръг

Созопол (Созопол) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Царско село 2015 (София) – Витоша (Бистрица) –
Несебър (Несебър) – ЦСКА II (София) –
Банско (Банско) – Ботев (Гълъбово) –
Левски (Карлово) – Ботев (Враца) –
Оборище (Панагюрище) – Етър В.Търново (Велико Търново) – 
Спартак Плевен (Плевен) – Локомотив 1929 (София) –
Септември (София) – Поморие (Поморие) –

IV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Поморие (Поморие) –
Локомотив 1929 (София) – Септември (София) –
Етър В.Търново (В.Търново) – Спартак Плевен (Плевен) –
Ботев (Враца) – Оборище (Панагюрище) – 
Ботев (Гълъбово) – Левски (Карлово) –
ЦСКА II (София) – Банско (Банско) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Несебър (Несебър) –
Созопол (Созопол) – Царско село 2015 (София) –

V кръг

Царско село 2015 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Несебър (Несебър) – Созопол (Созопол) –
Банско (Банско) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Левски (Карлово) – ЦСКА II (София) –
Оборище (Панагюрище) – Ботев (Гълъбово) – 
Спартак Плевен (Плевен) – Ботев (Враца) –
Септември (София) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Поморие (Поморие) – Локомотив 1929 (София) –

VI кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив 1929 (София) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Поморие (Поморие) –
Ботев (Враца) – Септември (София) –
Ботев (Гълъбово) – Спартак Плевен (Плевен) –
ЦСКА II (София) – Оборище (Панагюрище) – 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Левски (Карлово) –
Созопол (Созопол) – Банско (Банско) –
Царско село 2015 (София) – Несебър (Несебър) –

VII кръг

Несебър (Несебър) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Банско (Банско) – Царско село 2015 (София) –
Левски (Карлово) – Созопол (Созопол) –
Оборище (Панагюрище) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – 
Спартак Плевен (Плевен) – ЦСКА II (София) –
Септември (София) – Ботев (Гълъбово) –
Поморие (Поморие) – Ботев (Враца) –
Локомотив 1929 (София) – Етър В.Търново (В.Търново) –

VIII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Етър В.Търново (В.Търново) –
Ботев (Враца) – Локомотив 1929 (София) –
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие) –
ЦСКА II (София) – Септември (София) –
Витоша (Бистрица) – Спартак Плевен (Плевен) –
Созопол (Созопол) – Оборище (Панагюрище) – 
Царско село 2015 (София) – Левски (Карлово) –
Несебър (Несебър) – Банско (Банско) –

IX кръг

Банско (Банско) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Левски (Карлово) – Несебър (Несебър) –
Оборище (Панагюрище) – Царско село 2015 (София) – 
Спартак Плевен (Плевен) – Созопол (Созопол) –
Септември (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Поморие (Поморие) – ЦСКА II (София) –
Локомотив 1929 (София) – Ботев (Гълъбово) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Ботев (Враца) –

X кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Враца) –
Ботев (Гълъбово) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
ЦСКА II (София) – Локомотив 1929 (София) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Поморие (Поморие) –
Созопол (Созопол) – Септември (София) –
Царско село 2015 (София) – Спартак Плевен (Плевен) –
Несебър (Несебър) – Оборище (Панагюрище) – 
Банско (Банско) – Левски (Карлово) –

XI кръг

Левски (Карлово) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Оборище (Панагюрище) – Банско (Банско) – 
Спартак Плевен (Плевен) – Несебър (Несебър) –
Септември (София) – Царско село 2015 (София) –
Поморие (Поморие) – Созопол (Созопол) –
Локомотив 1929 (София) – Витоша (Бистрица) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – ЦСКА II (София) –
Ботев (Враца) – Ботев (Гълъбово) –

XII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово) –
ЦСКА II (София) – Ботев (Враца) –
Витоша (Бистрица) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Созопол (Созопол) – Локомотив 1929 (София) –
Царско село 2015 (София) – Поморие (Поморие) –
Несебър (Несебър) – Септември (София) –
Банско (Банско) – Спартак Плевен (Плевен) –
Левски (Карлово) – Оборище (Панагюрище) –

XIII кръг

Оборище (Панагюрище) – Лудогорец 1945 II (Разград) – 
Спартак Плевен (Плевен) – Левски (Карлово) –
Септември (София) – Банско (Банско) –
Поморие (Поморие) – Несебър (Несебър) –
Локомотив 1929 (София) – Царско село 2015 (София) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Созопол (Созопол) –
Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Ботев (Гълъбово) – ЦСКА II (София) –

XIV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – ЦСКА II (София) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Гълъбово) –
Созопол (Созопол) – Ботев (Враца) –
Царско село 2015 (София) – Етър В.Търново (В.Търново) –
Несебър (Несебър) – Локомотив 1929 (София) –
Банско (Банско) – Поморие (Поморие) –
Левски (Карлово) – Септември (София) –
Оборище (Панагюрище) – Спартак Плевен (Плевен) –

XV кръг

Спартак Плевен (Плевен) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Септември (София) – Оборище (Панагюрище) – 
Поморие (Поморие) – Левски (Карлово) –
Локомотив 1929 (София) – Банско (Банско) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Несебър (Несебър) –
Ботев (Враца) – Царско село 2015 (София) –
Ботев (Гълъбово) – Созопол (Созопол) –
ЦСКА II (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –

XVI кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Витоша (Бистрица) –
ЦСКА II (София) – Созопол (Созопол) –
Ботев (Гълъбово) – Царско село 2015 (София) –
Ботев (Враца) – Несебър (Несебър) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Банско (Банско) –
Локомотив 1929 (София) – Левски (Карлово) –
Поморие (Поморие) – Оборище (Панагюрище) – 
Септември (София) – Спартак Плевен (Плевен) –

XVII кръг

Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Спартак Плевен (Плевен) – Поморие (Поморие) –
Оборище (Панагюрище) – Локомотив 1929 (София) – 
Левски (Карлово) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Банско (Банско) – Ботев (Враца) –
Несебър (Несебър) – Ботев (Гълъбово) –
Царско село 2015 (София) – ЦСКА II (София) –
Созопол (Созопол) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –

XVIII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Созопол (Созопол) –
Витоша (Бистрица) – Царско село 2015 (София) –
ЦСКА II (София) – Несебър (Несебър) –
Ботев (Гълъбово) – Банско (Банско) –
Ботев (Враца) – Левски (Карлово) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Оборище (Панагюрище) – 
Локомотив 1929 (София) – Спартак Плевен (Плевен) –
Поморие (Поморие) – Септември (София) –

XIX кръг

Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Септември (София) – Локомотив 1929 (София) –
Спартак Плевен (Плевен) – Етър В.Търново (В.Търново) –
Оборище (Панагюрище) – Ботев (Враца) – 
Левски (Карлово) – Ботев (Гълъбово) –
Банско (Банско) – ЦСКА II (София) –
Несебър (Несебър) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Царско село 2015 (София) – Созопол (Созопол) –

XX кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Царско село 2015 (София) –
Созопол (Созопол) – Несебър (Несебър) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Банско (Банско) –
ЦСКА II (София) – Левски (Карлово) –
Ботев (Гълъбово) – Оборище (Панагюрище) – 
Ботев (Враца) – Спартак Плевен (Плевен) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Септември (София) –
Локомотив 1929 (София) – Поморие (Поморие) –

XXI кръг

Локомотив 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Поморие (Поморие) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Септември (София) – Ботев (Враца) –
Спартак Плевен (Плевен) – Ботев (Гълъбово) –
Оборище (Панагюрище) – ЦСКА II (София) – 
Левски (Карлово) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Банско (Банско) – Созопол (Созопол) –
Несебър (Несебър) – Царско село 2015 (София) –

XXII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Несебър (Несебър) –
Царско село 2015 (София) – Банско (Банско) –
Созопол (Созопол) – Левски (Карлово) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Оборище (Панагюрище) – 
ЦСКА II (София) – Спартак Плевен (Плевен) –
Ботев (Гълъбово) – Септември (София) –
Ботев (Враца) – Поморие (Поморие) –
Етър В.Търново (В.Търново) – Локомотив 1929 (София) –

XXIII кръг

Етър В.Търново (В.Търново) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Локомотив 1929 (София) – Ботев (Враца) –
Поморие (Поморие) – Ботев (Гълъбово) –
Септември (София) – ЦСКА II (София) –
Спартак Плевен (Плевен) – Витоша (Бистрица) –
Оборище (Панагюрище) – Созопол (Созопол) – 
Левски (Карлово) – Царско село 2015 (София) –
Банско (Банско) – Несебър (Несебър) –

XXIV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Банско (Банско) –
Несебър (Несебър) – Левски (Карлово) –
Царско село 2015 (София) – Оборище (Панагюрище) – 
Созопол (Созопол) – Спартак Плевен (Плевен) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Септември (София) –
ЦСКА II (София) – Поморие (Поморие) –
Ботев (Гълъбово) – Локомотив 1929 (София) –
Ботев (Враца) – Етър В.Търново (Велико Търново) –

XXV кръг

Ботев (Враца) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Ботев (Гълъбово) –
Локомотив 1929 (София) – ЦСКА II (София) –
Поморие (Поморие) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Септември (София) – Созопол (Созопол) –
Спартак Плевен (Плевен) – Царско село 2015 (София) –
Оборище (Панагюрище) – Несебър (Несебър) – 
Левски (Карлово) – Банско (Банско) –

XXVI кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Левски (Карлово) –
Банско (Банско) – Оборище (Панагюрище) – 
Несебър (Несебър) – Спартак Плевен (Плевен) –
Царско село 2015 (София) – Септември (София) –
Созопол (Созопол) – Поморие (Поморие) –
Витоша (Бистрица) – Локомотив 1929 (София) –
ЦСКА II (София) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Ботев (Гълъбово) – Ботев (Враца) –

XXVII кръг

Ботев (Гълъбово) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Ботев (Враца) – ЦСКА II (София) –
Етър В.Търново (Велико Търново) – Витоша (Бистрица) –
Локомотив 1929 (София) – Созопол (Созопол) –
Поморие (Поморие) – Царско село 2015 (София) –
Септември (София) – Несебър (Несебър) –
Спартак Плевен (Плевен) – Банско (Банско) –
Оборище (Панагюрище) – Левски (Карлово) –

XXVIII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Оборище (Панагюрище) – 
Левски (Карлово) – Спартак Плевен (Плевен) –
Банско (Банско) – Септември (София) –
Несебър (Несебър) – Поморие (Поморие) –
Царско село 2015 (София) – Локомотив 1929 (София) –
Созопол (Созопол) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Враца) –
ЦСКА II (София) – Ботев (Гълъбово) –

XXIX кръг

ЦСКА II (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Ботев (Гълъбово) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Ботев (Враца) – Созопол (Созопол) –
Етър В.Търново (В.Търново) – Царско село 2015 (София) –
Локомотив 1929 (София) – Несебър (Несебър) –
Поморие (Поморие) – Банско (Банско) –
Септември (София) – Левски (Карлово) –
Спартак Плевен (Плевен) – Оборище (Панагюрище) –

XXX кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак Плевен (Плевен) –
Оборище (Панагюрище) – Септември (София) – 
Левски (Карлово) – Поморие (Поморие) –
Банско (Банско) – Локомотив 1929 (София) –
Несебър (Несебър) – Етър В.Търново (Велико Търново) –
Царско село 2015 (София) – Ботев (Враца) –
Созопол (Созопол) – Ботев (Гълъбово) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – ЦСКА II (София) –

FacebookTwitterWhatsApp