Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище свали Поморие от върха в Б група

ФК“Оборище“ свали от върха лидера в класирането на „Б“ група ОФК“Поморие“.Футболистите на ФК“Оборище“ излезнаха пределно мобилизирани на терена срещу отбора на Поморие.В атака Георги Нетов вършееше по фланга и след няколко такива негови пробива неизбежното се случи в двадесетата минута на мача -Нетов проби отляво , центрира и младежкият национал и голмайстор на отбора Иван Колев откри резултата.Дванадесет минути по-късно упражнението се повтори.Нетов разпиля защитата на гостите ,центрира великолепно, а Иван Колев отново беше безпощаден в наказателното поле.В началото на второто полувреме „Оборище“ пропусна да отбележи трети гол.В 54 минута главният съдия върна отбора на Поморие в мача , след като отсъди дузпа за игра с ръка на Ивайло Димитров. Божинов я вкара и така поморийци се върнаха в мача без да имат реално голово положение до този момент. Влезлият като смяна на Бахъров Обаси Сайлас Окечукво бе брутално свален в наказателното поле на гостите, но явно лимитът за дузпи на съдията в този мач беше вече изчерпан.За отбелязване е също и удар без топка в центъра на терена от играч на Поморие срещу голмайстора на отбора Иван Колев, който също не бе санкциониран.Гостите от Поморие с нищо не защитиха статута си на лидер в първенството.Разчитаха само на хаотични центрирания от статични положения, което само им стигна за почетна загуба с 2-1.Така след този мач „Оборище“ се изкачи на петото място в класирането с 26 точки , а „Б“ професионална група вече има нов лидер- отбора на „Дунав“ Русе.

Съставът  на Оборище в тпзи мач  : Ивайло Сайков,Мартин Димов,Иван Иванов Петър ,Альошев,Ивайло Димитров,Н.Иванов,Ели Маркес(Мурад Ибраим),К.Цветков Георги ,Нетов(Долапчиев),Иван Колев,Владимир Бахъров(Обаси Окечукво),

Състав на Поморие: Я. Георгиев, Ант. Иванов, Г. Петков, Я. Пехливанов, Хр. Лемперов, Сл. Шоколаров, Л. Божинов, М. Орачев, Ст. Стаматов, Ал. Христов, Ахм. Ахмедов

Резерви: Д. Тодоров, Д. Стаматов, Д. Стоянов, Д. Попов, Ж. Илиев, К. Георгиев, М. Танев    стадион“Орчо войвода“ 600 зрители