Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище загуби от Банско с 2-1

ФК“Оборище“ загуби при гостуването си на ПФК“Банско“ с 2-1 .На стадион „Свети Петър“ в град Банско „войводите “ не успяха да покажат играта , с която спечелиха първите си два мача през пролетта .През първото полувреме играта беше равностойна , като в 37-та минута пред Георги Нетов се откри възможност да отбележи гол .Той изскочи фронтално срещу вратаря Стоянов , но за съжаление малко не му достигна за да го преодолее.В 55-тата минута главният съдия се превърна в главно действащо лице на мача , след като отсъди спорен пряк наказателен удар в полза на Банско . Антонио Ласков от домакините стреля силно под стената и откри резултата в полза на банскалии . Оттук натататък мачът се изнерви и накъса благодарение неадекватните отсъждания на съдийската тройка , ощетили в дадени моменти и двата отбора и предизвикали едновременно смях и гневни възгласи сред малобройната публика от Банско и Панагюрище.В 84-та минута грешка в защитата на „Оборище“ позволи на Петьо Лазаров да покачи резултата на 2-0.Три минути по-късно Никола Иванов – Шейха върна „войводите“ в мача след изпълнение на корнер и грешка на вратаря Стоянов .Финалният щурм на панагюрци обаче не можа да бъде подплатен с изравнително попадение и последният съдийски сигнал в мача дойде при резултат 2-1 в полза на „Банско“. Въпреки загубата , ФК“Оборище“ запази четвъртото място в класирането с актив от 35 точки. Състав на ПФК“Банско“:Ал.Стоянов,Г.Кременлиев,Йордан Лечов,Илия Мунин,Костадин Слаев,Костадин Кацимерски/67-Петър Лазаров /,Красимир Илиев,Антонио Ласков/ 72- Благой Родов /,Георги Фикийн,Борислав Хазуров,Христо Кирев/46- Лефтеров/. Ст.треньор Иван Атанасов Състав на ФК“Оборище“ :Ивайло Яначков, Петър Альошев/46- Христо Стамов /,Мурад Ибраим, Иван Иванов, Ивайло Димитров, Никола Иванов, Калоян Цветков, Елидиано Маркес Лима, Георги Нетов/ 70- Димитър Димитров /, Владимир Бахъров,Илиан Христов / 63-Антонио Цанков /. Ст. треньор Стойчо Драмов