Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище загуби от Ботев Гълъбово

Оборище (Панагюрище) загуби с 3:1 от Ботев (Гълъбово) в последната си контрола преди подновяването на първенството в Б група.
Спарингът се игра на стадиона в Белозем, а Ботев откри резултата в 16– тата минута чрез нападателя Любомир Александров, който засече топката в мрежата след корнер.
През второто полувреме тимът от Гълъбово вкара втори гол чрез Иван Тошев, който се възползва от грешка в защитата на Оборище. Малко по-късно Ботев доведе резултата до 3:0 след самостоятелен рейд на Мирослав Енчев, а в 85-та минута Оборище върна едно попадение чрез Антонио Цанков за крайното 3:1.В събота 27.02.2016 г.от 14.00 часа ФК“ Оборище “ приема на стадион “ Орчо войвода“ в мач от 18- ти кръг на Б професионална група отбора на Локомотив ГО , който е на второ място във временното класиране.Стартовият състав на Оборище за контролата с Ботев Гълъбово беше: Ивайло Яначков,Петър Альошев, Мурад Ибраим ,Ивайло Димитров,Иван Иванов ,Никола Иванов /к/,Елидиано Маркес ,Владимир Бахъров,Георги Нетов ,Илиян Христов ,Димитър Димитров