Single Blog Title

This is a single blog caption

Оборище загуби в Ловеч

„Оборище“ загуби гостуването в Ловеч

Със загуба завърши гостуването на ФК „Оборище“ на „Литекс 2“. Домакините от Ловеч поведоха с ранен гол на Арсенио Нунеш още в 4-тата минута на мача . В 35-тата минута норвежецът Бьорн Йонсен покачи на 2:0 и при този резултат отборите се оттеглиха на почивка. Броени минути след началото на втората част „Литекс 2“ увеличи преднината си на 3-0 с още един гол на Бьорн Йонсен . Оборище намали разликата след гол на Георги Нетов в 52-та минута .В 83 -та минута домакините реализираха четвърти гол . Ал.Георгиев вкара отсъдената в тяхна полза дузпа и това оформи крайния резултат 4:1.

До края на сезона остават два кръга. На 21 май „Оборище“ ще приеме „Нефтохимик“, а на 29.05.2016 в последния 30-ти кръг предстои гостуване на „Созопол“.
Литекс – Оборище 4-1

1-0 Арсенио Нунеш(4)

2-0 Бьорн Йонсен(33)

3-0 Бьорн Йонсен(48)