Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Преди Добруджа – Оборище

Футболистите на ФК“Оборище“ заминаха рано тази сутрин за град Балчик , където ще отседнат и късно днес следобед ще проведат последна тренировка преди мача им срещу ПФК“ДОбруджа“ Добрич .Срещата е от 22-ри кръг на „Б“ професионална група и е насрочена за 17.00 часа на 02.04/събота/ 2016 година на стадиона в град Добрич .В първите четири пролетни кръга домакините от „Добруджа“ постигнаха три равенства и една загуба .Мачът се явява от жизненоважно значение за тях в битката им за оцеляване в професионалния футбол и измъкване от предпоследното 15-то място в класирането.С актива си от три победи и една загуба през пролетта , „войводите“ пък се утвърдиха на четвъртото място в класирането , а така също се изкачиха до престижното дванадесето място в месечната ранглиста на българските фтболни клубове .Само победата и трите точки би ги удовлетворила в борбата им за третото място . В паузата на първенството ФК“Оборище“ завърши наравно 1-1 срещу „Ботев“ Гълъбово в контролна среща изиграна в град Пловдив .Треньорският щаб на отбора няма да може да разчита само на наказания за една среща нападател Илиан Христов .Двата отбора са играли три пъти помежду си в своята история .През сезон 2013/2014 след 2-2 в Панагюрище и 1-0 в Добрич отборът на „Добруджа“ елиминира „Оборище“ в мач от 1/16 финалите за купата на България .Мачът от есенния дял на първенството 2015/2016 , игран в град Панагюрище , завърши при резултат 1-0 за „Оборище“ .Главен арбитър на среюата ще бъде Александър Костадинов с асистенти Димитър Божидаров Стоилов и Владимир Ангелов Велев .Четвърти съдия ще бъде Димитър Иванов Желязков , а съдийски наблюдател Красимир Иванов Василев