Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Преди Пирин Разлог – Оборище

Днес отборът на ФК “ Оборище“ отпътува за град Банско , където ще проведе трениривка и ще пренощува преди утрешния двубой срещу отбора на „Пирин“ Разлог.Треньорският щаб няма да може да разчита на контузените Шабан Османов , Димитър Димитров и Борис Малев.Есенният двубой между двата отбора завърши при резултат 2-1 за „войводите „.В сегашния състав на “ Пирин“ играят само трима футболисти от есенния му състав -вратарят Дебърлиев , Руйчев и Газиев.Провелият зимна подготовка с “ Оборище “ Янко Ангелов ще пропусне мача и няма да бъде част от халфовата линия на разложани поради натрупани пет жълти картона.“ Оборище “ инкасира в последните два кръга две поредни загуби , затова сега се нуждае от победа , която да повдигне самочувствието и духа на играчите .Двубоят е от 17.00 часа , събота 16 април на „Градски стадион“ Разлог.Отборът на “ Оборище “ заема петото място в класирането с актив от 38 точки.Главен съдия на срещата е Павел Мичев от град Севлиево с асистенти Илиян Капарашев и Никифор Велков.Четвърти съдия е Димитър Буров , а съдийски наблюдател Алексей Николов.