Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

Спартак Плевен победи Оборище с 2-0

Оборище /Панагюрище/ загуби гостуването си на Спартак /Плевен / в среща от 26-ти кръг на футболното първенство на „Б“ професионална група.

Мачът започна отлично за домакините, които поведоха още в началото. В петата минута Цветомир Тодоров центрира от корнер и Цветелин Радев с глава заби топката в мрежата. Постепенно играчите на „Оборище “ не само изравниха играта , но и повече владееха топката. Чисти голови ситуации обаче нямаше и пред двете врати.

Тази картина се запази и след почивката.В игра за „войводите“ се появиха Георги Нетов , Шабан Османов и Ели Маркес.Бяха създадени няколко опасни ситуации пред вратата на плевенчани , но до изравнителен гол така и не се стигна. В 84-та минута младият Виктор Иванов от Спартак тресна напречната греда с удар от границата на наказателното поле. Няколко минути по-късно интригата изчезна, след като Тихомир Тодоров изведе Преслав Антонов зад защитата и той търкулна технично топката покрай Яначков за крайното 2:0.

Състав на Оборище :Ивайло Яначков ,Ивайло Димитров / 65-Ели Маркес /,Христо Стамов ,Петър Альошев ,Иван Иванов /46-Георги Нетов /,Никола Иванов /к/,Калоян Цветков,Владимир Бахъров,Антонио Цанков /68-ж.к./,Християн Василев/35 ж.к. 49 – Шабан Османов/, Иван Колев. Състав на Спартак Плевен : Димитър Пантев , Марио Димитров, Цветелин Радев, Димо Атанасов, Станислав Георгиев, Тихомир Тодоров, Иво Иванов/ к /, Даниел Васев/Преслав Антонов/, Никола Мицански ,Цветомир Тодоров ,Григор Долапчиев/Виктор Иванов/