Преглед на количката Поръчка

Single Blog Title

This is a single blog caption

ФК ‘Верея’ победи ФК ‘ Оборище’ с 1-0

Отборът на ФК“Верея“ Стара Загора успя да победи с минималното 1-0 отбора на ФК“Оборище“  в оспорвана и равностойна среща.В началото на първото полувреме опасна контраатака на Нетов и Колев можеше да завърши с гол за „войводите“.След това домакините от Верея опитаха да установят натиск , но безрезултатно.На почивката двата отбора се оттеглиха при нулево равенство.През второто полувреме футболистите на ФК“Оборище“ създадоха няколко добри ситуации за отбелязване на гол , но малко не им достигна в завършващата фаза на атаките.Така се стигна до фаталната 83-а минута , в която играчът с номер 7 от домакините Иван Винков отбеляза попадение ,с което Верея букално излъга Оборище и грабна трите точки.Това е втора загуба за „войводите“  в първенството и отново в мач игран на осветление.Преди  изиграването на последния мач от кръга между отборите на Лудогорец Б и Ботев/Гълъбово/  , ФК“Оборище“ зема четвърто място в класирането с  18 точки.Лидер продължава да е отборът на ОФК“Поморие“..

Състав на „Верея“ (Стара Загора): 1. Диян Вълков, 18. Деян Христов(77 Винков), 2. Джунейт Али, 4. Димо Атанасов, 9. Дончо Атанасов, 20. Веселин Васев(69 Митев), 3. Живко Желев (капитан), 73. Иван Стоянов, 5. Петко Ганев, 6. Якуб Идризов, 45. Митко Плахов(55 В.Ивамов).

Резерви: 12. Емил Данчев, 19. Денис Пидев, 15. Венцислав Иванов, 77. Васил Ботев, 7. Иван Винков, 16. Костадин Стоянов, 8. Милен Митев.

Състав на „Оборище“ (Панагюрище): 1. Ивайло Яначков, 2. Петър Альошев, 3. Мартин Димов, 4. Иван Иванов, 17. Ивайло Димитров, 13. Никола Иванов (капитан), 11. Георги Нетов, 16. Калоян Цветков(78 Гоговски), 23. Ели Маркес, 18. Владимир Бахъров(63 Каптиев), 8. Иван Колев(77 Обаси).

Резерви: 12. Ивайло Сайков, 6. Ахмед Адемов, 7. Владимир Каптиев, 9. Григор Долапчиев, 5. Мартин Василев, 15. Обаси Окечукво, 10. Христо Гоговски.       Жълти картони: Митев, Али (Верея), Цветков, Обаси (Оборище -Панагюрище)